klasa gie

Forum klasy Ig. Wymiatacze!:D


#1 2006-12-08 14:19:15

Slonecko

klasowicz

Skąd: (= Niebo =)
Zarejestrowany: 2006-11-12
Posty: 70
Punktów :   

Forum :)

Zwracam się do Was moje Słoneczka... a w szczególności do WiemKimJestem.... Na tym forum ostatnio nic się nie dzieje..... Co Wy się ciągle uczycie?? Tutaj są  same stare posty...jak ktoś napisze żeby dać odpowiedź na zadania domowe na przykład... to rzadko kiedy są tutaj jakiekolwiek odpowiedzi...... Nie wiem ale jakoś nie podoba mi się już to forum... Może by tak pousuwać te stare posty...żeby zrobić miejsce na nowe....??

Nie wiem co Wy o tym myślicie...ja tylko piszę jakie jest moje zdanie... Pozdrowionka dla wszystkich...


.....When I give my heart it will be completely        
Or I’ll never give my heart    
And the moment I can feel that you feel that way too   
Is when I fall in love with you....

Offline

 

#2 2006-12-08 14:47:27

WiemKimJestem

przyjaciel

Zarejestrowany: 2006-11-10
Posty: 160

Re: Forum :)

No tak
Problem nie tkwi tu w starych postach, ponieważ miejsce na nie jest praktycznie nieograniczone. Powodem tego, że forum jest mało ciekawe jest to że jedynie kilka osób się na nim udziela. Dużo jest natomiast osób które nie robią nic - wystarczy sobie zerknąć na listę użytkowników, jest na dzień dzisiejszy jedynie 9 użytkowników, którzy przekroczyli granicę 10 postów. Rzadko kiedy się zdarza, że ktoś zakłada nowy wątek więc jak tu rozmawiać jeśli nie ma o czym?

Co do tego uczenia się i zadań domowych
Skoro nie ma odpowiedzi na zadania domowe to pewnie dlatego, że nikomu nie chce się uczyć, albo im się nie chce tutaj tego dawać, a nie dlatego że ciągle się uczą

Ja się staram jak mogę, żeby ruszyć tu jakieś dyskusje ale jakoś mi to nie idzie Ostatnio się nawet zastanawiałem, czy by nie zacząć bluzgać tu co niektórych osób, może by się zaczęły odzywać
Próbuje jakoś poderwać do rozmowy, ale co sam ze sobą mam gadać?

Ludziom się albo nie chce, albo się boją, albo mnie nie lubią, albo wogóle ich gówno to wszystko obchodzi To jest jedyne wyjaśnienie


cień
chowa pod sobą plamę zaschniętego ketchupu na brudnej brązowej tapecie
|noże kwitną|
mam takie krótkie rączki...

Offline

 
Okno Mini Czata odświeżane jest automatycznie co 60 sekund.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bleachofdead.pun.pl www.fr1012.pun.pl www.superjunior.pun.pl www.aplikacjakielce.pun.pl www.turniejefifa08best.pun.pl