klasa gie

Forum klasy Ig. Wymiatacze!:D


#1 2007-01-11 19:09:39

Probówka

klasowicz

Skąd: Atomice
Zarejestrowany: 2006-11-14
Posty: 44
Punktów :   

A może jakaś wycieczka??

No cóż... Tylko siedzimy w tej szkole i sie uczymy. Mi osobiście się już "MUSK" (made in Adam's garaż-żeby sie nie rzucał:p) przegrzewa. Czemu by tak gdzieś nie wyskoczyć?! Jakieś lodo, Kraków, Siedlce czy Honolulu? A może TEATR? (BUHAHA:p) Mam nardzieje, że nie zamierzacie sie kisić w tej budzie:) Czekam na pomysły...


Just be yourself... =))

...Now that it's raining more then ever
Know that we'll still have eachother
You can stand under my Umbrella
You can stand under my Umbrella...

Offline

 

#2 2007-01-11 21:03:21

aniolek

klasowicz

Skąd: Siódme niebo =o)
Zarejestrowany: 2006-11-18
Posty: 50
Punktów :   

Re: A może jakaś wycieczka??

Jestem jak najbardziej za... my  z sloneckiem starałyśmy sie coś zorganizować w grudniu, ale nie było odzewu... mam nadzieje, ze chociaż teraz sie uda... pozdrófka

Ostatnio edytowany przez aniolek (2007-01-11 21:04:23)


...Ala ma kota...
...Sierotka ma rysia...
...A ja mam swój świat i swoje kredki...
<lol>

Offline

 

#3 2007-01-11 23:36:54

robaczek

klasowicz

Zarejestrowany: 2006-11-17
Posty: 37
Punktów :   

Re: A może jakaś wycieczka??

Bardzo dobry pomysł...ostatnia atmosferka biol-chemu daje się we znaki...trzeba rozruszać to "przeuczone" towarzystwo:D


Człowiek jest Aniołem z jednym skrzydłem...

Offline

 

#4 2007-01-12 14:58:13

Probówka

klasowicz

Skąd: Atomice
Zarejestrowany: 2006-11-14
Posty: 44
Punktów :   

Re: A może jakaś wycieczka??

A jaką wycieczke chcecie?? Bo to też trzeba przedyskutować


Just be yourself... =))

...Now that it's raining more then ever
Know that we'll still have eachother
You can stand under my Umbrella
You can stand under my Umbrella...

Offline

 

#5 2007-01-12 18:11:22

Kredka91

klasowicz

Zarejestrowany: 2006-11-14
Posty: 180
Punktów :   

Re: A może jakaś wycieczka??

ale by było trzeba jechać tak żebyśmy nie przyjechali późno, bo mamy tyle sprawdzianów... (ja wiem znów o szkole mówię ale nie wiem kiedy się tego wszystkiego nauczę )

Offline

 

#6 2007-01-13 11:40:19

Slonecko

klasowicz

Skąd: (= Niebo =)
Zarejestrowany: 2006-11-12
Posty: 70
Punktów :   

Re: A może jakaś wycieczka??

..no jak już wspominał Aniołek my jesteśmy bardzo ZA.. no ja tak myślę żeby zorganizować jakąś wycieczkę jednodniową narazie.. a potem gdzieś w maju np.. na 3 dni... ja bym proponowała żebyśmy teraz pojechali może gdzieś do Krakowa albo Wrocławia.... inne propozycje są też bardzo mile widziane... Pozdrawiam Was..


.....When I give my heart it will be completely        
Or I’ll never give my heart    
And the moment I can feel that you feel that way too   
Is when I fall in love with you....

Offline

 

#7 2007-01-13 14:56:59

maczka

klasowicz

1994974
Zarejestrowany: 2006-11-10
Posty: 103
Punktów :   

Re: A może jakaś wycieczka??

proponuję wyjechac w dzień w który niewątpliwie w naszym planie występuje chemia:D a może tak na te 3 dni to z jeszcze jakąś zaprzyjaźnioną klasą by się wybrać:P(ktoś kiedyś wspomnial o 2g:P)? nie żebyście wy mi nie wystarczali(przecież wiecie że kocham was najbardziej w świecie:P) ale im wieciej człowieków tym weselej:P


uśmiech za uśmiech-em

Offline

 

#8 2007-01-13 15:46:00

dadids

klasowicz

3378128
Zarejestrowany: 2006-11-14
Posty: 53
Punktów :   

Re: A może jakaś wycieczka??

Ja nie wiem kogo ty widzisz w tej 2g, ale ja temu pomysłowi jestem akurat kategorycznie przeciwny. To ma być wycieczka klasy 1g, a nie 2g. Nie musimy przy sobie mieć ludzi z innych klas aby sie świetnie zabawić. no więc to jest moje drobne zdanko na ten temat.

A jeżeli chodzi o wycieczke, to zgadzam się jak najbardziej żeby na razie była wycieczka jednodniowa, bo potem mogą nas nie puścić na trzyi więcej dniowe wycieczki. Ale po co tak daleko jechać?? Do krakowa czy do wrocławia pojedzie się na dłużej.
Jak na jednodniową wycieczkę to można by się było wybrać troszkę bliżej. Np. szlakiem skrzyszowsko-mszańskiej hałdy albo, Biol-chem na szlaku wodzisławskiej oczyszczalni ścieków

Ale teraz może temat który by wam bardziej pasował. Jura krakowsko czestochowska. Nigdy tam jeszcze nie byłem i chciałbym pojechać. albo żeby nie marnować czasu na niepotrzebny przejazd. Beskid śląski. Tak może zacząć w Wisełce potem iśc na błatnią, czupel, równicę. Chociaz tą trase sami sobie zorganizujemy przez wakacje, co nie. I będziemy tak długo jak będzie się nam podobało. Więc ja byłbym ostatecznie za jurą krakowsko-częstochowską. oczywiście wtedy troszeczkę bysmy musieli nabrać tępa.

bo na muzeum czy chodzenie i ogladanie zabytków to ja się nie pisze za bardzo.

no więc teraz jakie sa wasze propozycje??


W KINIE
Wkj: som sex
A: co on powiedział?
B: som sex
Widownia: haha
Było smiesznie

Offline

 

#9 2007-01-13 19:17:03

Slonecko

klasowicz

Skąd: (= Niebo =)
Zarejestrowany: 2006-11-12
Posty: 70
Punktów :   

Re: A może jakaś wycieczka??

..no ja jestem jak najbardziej za tym żeby pojechać właśnie w Jurę krakowsko-częstochowską.. ja już tam byłąm i wiem że jest świetnie... coś w okolice Ojcowskiego Praku Narodowego na przykład.. tam jest poprostu świetnie... a i może nauczyciele by się zgodzili bo wiadomo że w parku narodowym to tam tyle stworzonek jest.. w sam r4az dla biol-chemu..


.....When I give my heart it will be completely        
Or I’ll never give my heart    
And the moment I can feel that you feel that way too   
Is when I fall in love with you....

Offline

 

#10 2007-01-15 16:23:47

Probówka

klasowicz

Skąd: Atomice
Zarejestrowany: 2006-11-14
Posty: 44
Punktów :   

Re: A może jakaś wycieczka??

Niezły pomysł... Właśnie myślałam o wycieczce jednodniowej... Tylko trzeba to jakoś ładnie i miluchno przekazać pani Ziętarze Tak sobie myśle... kiedy zabierzemy sie za załatwianie wycieczki do ZAKOPANEGO... bo jak na razie ani widu ani słychu... a coś jednak trzebabyło by skołować
A propos... PYTANKO: wolicie siedzieć w ośrodku czy chodzić po górach?? (mam na myśli ZAKOPIEC)


Just be yourself... =))

...Now that it's raining more then ever
Know that we'll still have eachother
You can stand under my Umbrella
You can stand under my Umbrella...

Offline

 

#11 2007-01-15 16:32:06

dadids

klasowicz

3378128
Zarejestrowany: 2006-11-14
Posty: 53
Punktów :   

Re: A może jakaś wycieczka??

no alez oczywiście, że łazić po górach. Byłbym wtedy w swoim zywiole A do pensjonatu i tak bysmy łazili na noc i wtedy by się działo Ale do zakopanego. Osobiście nie miałbym nic przeciwko temu, ale czułbym pewnego rodzaju zal że nasi wychowawcy by nas nie puścili w 30 osób na rysy


W KINIE
Wkj: som sex
A: co on powiedział?
B: som sex
Widownia: haha
Było smiesznie

Offline

 

#12 2007-01-15 16:42:15

robaczek

klasowicz

Zarejestrowany: 2006-11-17
Posty: 37
Punktów :   

Re: A może jakaś wycieczka??

Huuuuuuuuuura:D to jedziemy w góry:D Kocham góry....połazimy sobie za wszystkie czasy:)tylko trzeba już coś mniej więcej ustalić z jakimś biurem podóży...ponieważ później brakuje noclegów,bo jest to zatłoczone miateczko:)a czaicie tak sobie pójść na Krupówki o 22:)jest naprawdę uroczo....ahhhhh:)


Człowiek jest Aniołem z jednym skrzydłem...

Offline

 

#13 2007-01-15 18:38:19

Kredka91

klasowicz

Zarejestrowany: 2006-11-14
Posty: 180
Punktów :   

Re: A może jakaś wycieczka??

JA chcę chodzić po górach A hotel to już mamy wybrany i mogę was zapewnić że jest fajny , bo w tym roku tam byłam

Offline

 

#14 2007-01-16 16:33:51

dadids

klasowicz

3378128
Zarejestrowany: 2006-11-14
Posty: 53
Punktów :   

Re: A może jakaś wycieczka??

hotel!!!!!!!! co wy za głupoty wygadujecie!! Najlepiej to połązić po górach i wnich tez spać. Ah tyle wspomnień Wybudujemy soobie jakiś szałasik (bo to chyba oczywiste, że namiot to zbędny luksus) na wmątuje do niego sałne i balkon bysmy mogli sobie gdzie spędzic mile noc.


W KINIE
Wkj: som sex
A: co on powiedział?
B: som sex
Widownia: haha
Było smiesznie

Offline

 

#15 2007-01-16 20:39:00

Kredka91

klasowicz

Zarejestrowany: 2006-11-14
Posty: 180
Punktów :   

Re: A może jakaś wycieczka??

TO ja proponuje chodzić po górach z namiotami na plecach, a kto nie lubi to zostanie w hotelu i będzie chodził po nizinach z naszą wychowawczynią

Offline

 
Okno Mini Czata odświeżane jest automatycznie co 60 sekund.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rpsuw.pun.pl www.funot.pun.pl www.motoryslask.pun.pl www.ekstraklasamax.pun.pl www.mojeklasy.pun.pl