klasa gie

Forum klasy Ig. Wymiatacze!:D


#1 2006-11-10 22:11:23

WiemKimJestem

przyjaciel

Zarejestrowany: 2006-11-10
Posty: 160

Kilka sugestii, wyjaśnień, czy jak tam co wolicie:P

Witam wszystkich na naszym wspólnym forum!

Bardzo się cieszę, że się Wam chciało tu zajrzeć i wogóle kocham Was

Mam nadzieję, że te forum się przyda, będzie się rozwijać prężnie, można będzie tu troszkę odpocząć od tego okrutnie ciężkiego jarzma nauki codziennej, pośmiać się nieco, poplotkować, ponarzekać, poobgadywać nauczycieli ale i porozmawiać na całkiem poważne tematy.

Skoro już wspomniałem o obgadywaniu... Dobrze byłoby gdybyście zachowali anonimowość na tym forum (tyczy się loginów ) , żeby wiecie, jakby co jakiś pedagogo-hacker nas tu nie wyniuchał Wiecie o co biega

Jest to początek, ale myślę, że się tu rozwinie co nieco i wkrótce będziemy wchłaniać soczyste owoce naszych wszelakich trudów jakie się będą z tym, być może, wiązać


Edytowany 15 listopada 2006:

Uwaga!

Wprowadziłem system zabezpieczający przed czytaniem czegokolwiek na tym forum przez osoby niepożądane

Polega to na tym, że zostały zablokowane wszystkie wątki (poza tym rzecz jasna ) dla osób niezatwierdzonych osobiście przeze mnie. Osoby takie posiadają status: "oczekujący na zatwierdzenie", każdy więc kto zechce działać aktywnie na forum proszony jest o kontakt ze mną poprzez np. wiadomość PW, maila, gg, SMS, osobiście, czy co tam jeszcze wykombinujecie . Jeśli otrzymasz ode mnie pozwolenie i błogosławieństwo awansuje Cię do pełnoprawnego już statusu: "klasowicz".

Mam nadzieję, że nie jest to jakieś wielkie utrudnienie, a na pewno zapewni nam dużo swobody w wyrażaniu swych poglądów


cień
chowa pod sobą plamę zaschniętego ketchupu na brudnej brązowej tapecie
|noże kwitną|
mam takie krótkie rączki...

Offline

 

#2 2008-10-29 22:42:04

SkokWBok

klasowicz

Zarejestrowany: 2006-11-16
Posty: 45
Punktów :   

Re: Kilka sugestii, wyjaśnień, czy jak tam co wolicie:P

teraz mamy Naszą Klasę ;D


taki żarcik

Offline

 
Okno Mini Czata odświeżane jest automatycznie co 60 sekund.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bananoweleszcze.pun.pl www.socug.pun.pl www.malgorzataostrowska.pun.pl www.bakuganmoc.pun.pl www.gwardiaklimat.pun.pl