klasa gie

Forum klasy Ig. Wymiatacze!:D

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2006-11-23 21:06:41

WiemKimJestem

przyjaciel

Zarejestrowany: 2006-11-10
Posty: 160

Zanim napiszesz cokolwiek w tym dziale!

Publiko nasza!
Nie jest dobrze… Dział ten ogarnął powszechny chaos… Nie może tak przecież być! Ma być tu przejrzyście, czysto, tak aby łatwo można było odnaleźć interesującą nas informację. Tak zarządzam ja - bożek seksu, wszelki opór jest zbędny.

W związku z tym wprowadzam nowe zasady w tym dziale. Oto one:

Jeśli chcemy się dowiedzieć czegokolwiek na temat interesującego nas sprawdzianu, kartkówki, itp. odnajdujemy wątek o danej treści i piszemy posta z pytaniem. Jeżeli nie został jeszcze takowy wątek stworzony robimy to my.

Jeśli chcemy stworzyć nowy wątek informujący o sprawdzianie, kartkówce, itp. wpisujemy w tytule informacje według wzorca:

|rodzaj| z |przedmiot| dnia |data|

(np. "Sprawdzian z gegry dnia 24.11")


Jeśli chcemy zamieścić ściągę na sprawdzian, kartkówkę, itp. odnajdujemy wątek informujący o danym sprawdzia… (blablabla) i tam ją zamieszczamy.

W przypadku przeterminowania się wątku, w ciągu kilku dni zostanie on przeniesiony przeze mnie do działu "Śmietnik", tak aby zachować jak największy porządek. Wątek, po przeniesieniu, dalej będzie otwarty, a więc dalej można będzie w nim pisać.

Jeśli chcemy się dowiedzieć czegokolwiek na temat odpowiedzi ustnej z jakiegoś przedmiotu, odnajdujemy wątek o danej treści i piszemy posta z pytaniem. Jeżeli nie został jeszcze takowy wątek stworzony robimy to my. Wątki takie nie ulegają przeterminowaniu.

Jeśli chcemy stworzyć nowy wątek informujący o odpowiedzi ustnej z danego przedmiotu. wpisujemy w tytule informacje według wzorca:

Odpowiedź ustna z |przedmiot|

(np. "Odpowiedź ustna z biologiii")


Staramy się wypowiadać nawiązując to tematu – tak żeby nie trzeba było się przekopywać przez tony tekstów o kakałku, kiedy szukamy informacji np. o rozpiętości materiału do opanowania na dany sprawdz… (blablebla). Żeby była jasność - oczywiście nie zabraniam pisania bzdetów bo wtedy byłoby tu bezosobowo, prosiłbym jednak o trochę opanowania.


Narazie tyle. Jeśli będzie taka potrzeba wprowadzę więcej zasad.


cień
chowa pod sobą plamę zaschniętego ketchupu na brudnej brązowej tapecie
|noże kwitną|
mam takie krótkie rączki...

Offline

 

#2 2006-11-23 21:34:00

maczka

klasowicz

1994974
Zarejestrowany: 2006-11-10
Posty: 103
Punktów :   

Re: Zanim napiszesz cokolwiek w tym dziale!

zbyt wiele odemnie wymagasz:P jestem w końcu uzależniona od kakałka:P


uśmiech za uśmiech-em

Offline

 
Okno Mini Czata odświeżane jest automatycznie co 60 sekund.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.futbolcup.pun.pl www.gra-komunikacyjna.pun.pl www.69moa69.pun.pl www.wwe-attitude.pun.pl www.blogowisko.pun.pl